Image

بوتاکس برای بالا بردن ابروها

تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو یکی از بهترین و محبوب ترین روش ها برای رفع افتادگی پوست در نواحی اطراف ابرو است. این روش به شما این امکان را می دهد که چهره ای شاداب و جوان داشته باشید. شاید برخی از افراد فکر کنند که تزریق بوتاکس در ابرو تأثیری در ظاهر ندارد. این در حالی است که همین تغییر کوچک هم می تواند در فرم کلی صورت شما تغییر بزرگی ایجاد کند.

بالا بردن ابرو با بوتاکس

بالا بردن ابرو با بوتاکس یک روش غیر جراحی است که از سم بوتولینوم برای شل کردن عضلاتی که ابروها را به سمت پایین می کشند استفاده می کند. این روش لیفت منجر به لیفت کردن ظریف ابروها می شود که می تواند چشم ها را بازتر نشان دهد و چهره را جوان تر نشان دهد.

بوتاکس با مسدود کردن سیگنال‌های اعصاب به ماهیچه‌ها عمل می‌کند. این کار از انقباض ماهیچه ها جلوگیری می کند که به نوبه خود از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند. در مورد بالا بردن ابرو با بوتاکس، عضلاتی که مورد هدف قرار می گیرند، ماهیچه های موجدار و ماهیچه های پروسروس هستند. این ماهیچه ها به ترتیب وظیفه اخم و خم کردن ابرو را بر عهده دارند.

این روش معمولاً در مطب پزشک انجام می شود و حدود 15 دقیقه طول می کشد. پزشک بوتاکس را با استفاده از یک سوزن بسیار نازک به عضلات مورد نظر در ناحیه ابرو تزریق می کند. هیچ زمان استراحتی وجود ندارد و بیشتر افراد می توانند بلافاصله پس از عمل به فعالیت های عادی خود بازگردند.

اثرات بوتاکس به طور معمول حدود 3-6 ماه باقی می ماند. پس از آن، روش بالا بردن ابرو با بوتاکس می تواند بر حسب نیاز تکرار شود.

بالا بردن ابرو با بوتاکس روشی مطمئن و موثر برای بهبود ظاهر ابروها است. آنها یک انتخاب محبوب برای افرادی هستند که می خواهند خطوط اخم را کاهش دهند و ابروهای خود را بدون جراحی بالا بیاورند.

هرچه سن انسان افزایش پیدا می کند، فرایند کلاژن سازی در سطح پوست هم با مشکلات بیشتری مواجه می شود. در نتیجه این امر، کلاژن کمتری در سطح پوست و حتی لایه های عمیق تر تولید می شود. کلاژن می تواند تأثیر فوق العاده زیادی بر جوان سازی و سفت شدن پوست بگذارد.

این در حالی است که در افراد میانسال که تولید کلاژن به کندی انجام می شود، پوست در نواحی مختلف دچار افتادگی می شود. به همین دلیل هم اگر شما نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید، بهتر از هرچه سریع تر به دنبال روشی برای تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو باشید.

کاربرد بوتاکس برای بالا بردن ابرو

یکی از بهترین روش ها برای بالا بردن ابرو که تأثیری طبیعی و عالی دارد، بوتاکس است. اگر شما هم به خاطر دلایل مختلف مانند افزایش سن یا اخم کردن بیش از اندازه دچار افتادگی پوست در نواحی اطراف ابرو شده اید، می توانید از تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو استفاده کنید.
بوتاکس به شما این امکان را می دهد که علاوه بر از بین بردن چین و چروک ها در پوست، حالت لیفت شده ای به ابروهای خود بدهید. پس می توان گفت که شما با تزریق بوتاکس، با یک تیر دو نشان می زنید. یعنی با بوتاکس هم چین و چروک های اطراف ابروی خود را از بین می برید و هم آن را لیفت و کشیده می کنید. تزریق بوتاکس روشی کم تهاجمی و درمانی شناخته می شود که ابروهای شما را به حالت کاملاً طبیعی، به طرف بالا می کشد.

از کاربردهای دیگر می توان به بوتاکس رفع تعریق برای زیر بغل و کف دست و همچنین بوتاکس میگرن برای تسکین دردهای میگرنی اشاره کرد .

چگونگی بالا رفتن ابرو بعد از بوتاکس

مهم ترین کاری که بوتاکس برای بالا بردن ابرو انجام می دهد، این است که پوست آن ناحیه را کاملاً شل می کند. در نتیجه، با این شل شدن، پوست در اطراف پیشانی به طرف بالا حرکت می کند و در نتیجه، ابروهای شما هم حالت لیفت شده ای به خود می گیرند. علاوه بر بالا بردن ابرو، بوتاکس می تواند به از بین بردن خط اخم هم کمک زیادی کند. هنگامی که بوتاکس برای بالا بردن ابرو به ناحیه مورد نظر تزریق شد، عضلات اطراف چشم را کاملاً شل می کند و در نتیجه، پوست در ناحیه پیشانی به سمت بالا کشیده می شود.

0 نظر

ارسال نظر