Image

بوتاکس زیر بغل

بوتاکس زیر بغل بوتاکس روشی است که در آن سم بوتولیوم به پوست تزریق می‌شود و کاربرد درمانی (پزشکی) و زیبایی دارد. یکی از کاربردهای محبوب آن کاهش تعریق بیش از حد در ناحیه زیربغل است. بوتاکس زیربغل با مسدود کردن ماده شیمیایی تحریک کننده غدد عرق در بدن اثر می‌گذارد و بین ۴ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارد و حتی ممکن است تا ۱۴ ماه هم اثرش باقی بماند.

آیا بوتاکس زیر بغل تاثیری در کاهش تعریق دارد؟ یکی از شرم آورترین مشکلاتی که تقریبا همه ما با آن مواجهیم و هنوز هم از صحبت کردن درباره آن خجالت می‌کشیم، تعریق زیاد در قسمت‌های ناخوشایند بدن یعنی زیر بغل است. همه ما تجربه خیس شدن زیر بغل لباس مورد علاقه‌مان در مهمانی را داریم، که نه تنها خجالت می‌کشیم دیگران آن را ببینند، بلکه حس ناخوشایند و آزاردهنده‌ای هم دارد.

هرچقدر هم مام و دئودورانت برای خشک نگه داشتن این ناحیه استفاده کرده باشید باز هم تفاوتی نمی‌کند و خیس عرق می‌شوید. امروزه به لطف پیشرفت پزشکی و زیبایی دیگر عرق زیر بغل مانند گذشته مشکل ساز نیست. بوتاکس زیربغل پدیده نسبتا جدیدی است که معضل عرق زیاد این ناحیه را برطرف می‌کند.

اگر قصد بوتاکس زیربغل را دارید، حتما با متخصص پوست و مو و زیبایی مشورت کنید تا مطمئن شوید این روش برای شما مناسب است. شما می‌توانید از طریق سایت دکترتو با بهترین پزشکان در ارتباط باشید. در دکترتو علاوه بر سیستم تعیین وقت حضوری امکان مشاوره آنلاین و تلفنی با پزشکان وجود دارد. در ادامه با ما باشید تا با بوتاکس زیربغل، کاربرد و مزایا، و عوارض احتمالی آن بیشتر آشنا شوید.

بوتاکس یعنی چه؟ روش بوتاکس زیر بغل یک روش درمانی برای کاهش ترشح عرق در منطقه زیر بغل است. بعد از تزریق بوتاکس به این ناحیه، عصب‌های مسئول ارسال سیگنال تعریق مسدود شده و غدد عرق دیگر تعریق زیاد ندارند و ترشح محدود می‌شود. هایپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد) ممکن است در سایر نقاط بدن مانند دست‌ها، پیشانی و پاها نیز اتفاق بیفتد.

دسته بندی: مجله آوان برچسب ها: بوتاکس زیر بغل

0 نظر

ارسال نظر